Ordination

Kariéra

Do nově založené soukromé fyzioterapeutické ordinace v centru Brna hledáme novou kolegyni/nového kolegu na pozici fyzioterapeuta - OSVČ.
Náplň práce
- Možnost vedení individuální fyzioterapie i skupinových lekcí (max. pro 5 osob)
- Možnost aplikace fyzikální terapie (elektroterapie, ultrazvuková terapie, laserová terapie)
Požadujeme:
- Ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru Fyzioterapie (Bc./Mgr.)
- Oprávnění k poskytování zdravotních služeb (vyřizuje Krajský úřad, pokud ještě nemáte, s vyřízením jsme maximálně nápomocní)
- Samostatnost, kreativita, dobrá komunikační schopnost, nadšení pro práci v oboru
- Výhodou, nikoliv podmínkou je absolvování odborných kurzů a praxe v oboru - poskytujeme služby pro samoplátce, kteří očekávají určitou úroveň poskytovaných služeb
Nabízíme:
- Nástup možný od ledna 2024
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Pružná pracovní doba dle vlastní volby
- Zajištění profesionálního webu, rezervačního systému, účtů na sociálních sítí, reklamy
- Příležitost pro rozvoj vlastních dovedností i aplikaci získaných poznatků
- Práci v příjemném prostředí moderně vybavené ordinace
- Příjemný pracovní kolektiv, povětšinou však naprosté soukromí
- Pravidelné schůzky s kolegy pro podání námětů, připomínek a požadavků
Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás prosím kontaktovat na e-mailu fyzio@gabrielaboko.com pro další podrobnosti či domluvení osobní schůzky, prosíme o připojení životopisu.
Hlavní stránka